آموزش باز کردن مجدد اکانت حذف شده LinkedIn

+1
+32
1394/11/01 1 509 م.مطلبی

 در این بخش به آموزش بازکردن مجدد اکانت LinkedIn (لینکدین)حذف شده می پردازیم. پس با ساب سان همراه باشید.

موقعی که شما حساب لینکدین خود را حذف کردید .  شما می توانید حساب کاربری حذف شده خود را تا 20 روز پس از  حذف مجدداً باز کنید.

به منظور باز کردن دوباره حساب کاربری لینکدین شما باید درخواستی به تیم مدیریتی لینکدین ارسال نمایید. تیم مدیریت لینکدین درخواست شما را بررسی و حساب کاربری شما را دوباره باز می کنند بطوری که شما بتوانید از پروفایل خود استفاده کنید.

ما در این آموزش نحوه ارسال درخواست باز کردن مجدد حساب کاربری به تیم مدیریت لینکدین را آموزش خواهیم داد . پس در ادامه با ساب سان همراه باشید.

1.ابتدا مرورگر خود را باز کنید و در قسمت آدرس بار مسیر http://help.linkedin.com/app/ask /path/rmca را تایپ کنید و کلید اینتر (Enter) را فشار دهید.

2. در صفحه باز شده ، درخواست خود را برای باز کردن مجدد حساب کاربری وارد خواهید کرد ، دقت کنید تمام فیلد ها را به درستی و به انگلیسی تکمیل کنید . و در قسمت ایمیل حتما ایمیل مربوط به حساب لینکدین خود را وارد کنید.

فرم درخواست باز کردن مجدد حساب لینکدین

3. پس از تکمیل فرم بالا روی دکمه Continue کلیک کنید تا درخواست شما برای تیم مدیریت لینکدین ارسال شود.

4. با انجام مراحل بالا یک ایمیل تایید برای شما ارسال خواهد شد.

نحوه فعال کردن حساب حذف شده لینکدین

5.زمانی که ایمیل از لینکدین دریافت شد . آن را باز کنید و دستورالعملی که برای باز کردن مجدد حساب در آن وجود دارد را دنبال کنید.

نکته: قبل از انجام مراحل بالا مطمئن شوید که 20 روز از زمان بسته شده حساب کاربری شما نگذشته باشد. چرا که باز کردن مجدد حساب کاربری انجام  نخواهد شد.

 

 

دیدگاه ها (1)

  • حجت

    +1
    +15

    سلام برای من پیام اومد که بررسی می کنیم ولی جواب نداده که لینکدین برگردانده می شود.
    با سپاس

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.