iphone

نحوه غیر فعال کردن دوربین آیفون

1395/04/01 0 162 م.مطلبی
گاهی ممکن است به دلایلی بخواهید دوربین آیفون خود را غیر فعال نمایید ما در این آموزش شما را با نحوه انجام این کار آشنا می کنیم .پس با ساب سان همراه باشید.

آموزش غیر فعال کردن پیش نمایش کاراکتر در کیبرد آیفون

1394/12/15 0 203 ش.روستایی
در این بخش با آموزش تصویری غیر فعال کردن پاپ آپ کرکتر ها در iOS 9 با ساب سان همراه باشید

قرار دادان یک پوشه در پوشه های دیگر در سیستم عامل ios

1394/08/26 0 30 ش.روستایی
یکی از کارایی های منحصر به فرد در سیستم عامل ios قرار دادان یک پوشه در پوشه های دیگر است که در این بخش آن را آموزش خواهیم داد. پس در ادامه با ساب سان همراه باشید.

تاثیر برنامه های پس زمینه آیفون در سرعت و مصرف باتری

1394/08/25 0 119 ش.روستایی
بستن برنامه های پس زمینه یا در حال اجرا در دستگاه های اپل چه تاثیری بر روی مصرف باتری و یا سرعت دستگاه دارد ؟ آیا واقعا اگه برنامه های پس زمینه را ببندید مصرف باتری کمتر میشود یا سرعت آیفون ، آیپاد و آیپد شما بیشتر میشه ؟ در این بخش به توضیح این موضوع می پردازیم، پس در ادامه با ساب سان همراه باشید.

حرف C در آیفون 5C مخفف چیست؟

1394/05/13 0 66 ش.روستایی
حرف C در محصولات اپل برای اولین بار در آیفون 5C استفاده شد. اگر مایلید که بدانید حرف C در آیفون 5C مخفف دقیقا چه چیزی هست در ادامه با ساب سان همراه باشید.

آموزش غیر فعال کردن اطلاع رسانی آیفون

1394/03/09 0 72 ش.روستایی
همان‌طور که می‌دانید بدون نیاز به باز کردن قفل صفحه گوشی آیفون می‌توانید از پیام کوتاه یا اتفاقات دیگری که اطلاع‌رسانی درباره‌ آنها به عهده‌ مرکز اطلاع‌رسانی (Notification) است مطلع شوید. به‌عنوان مثال چنانچه برای شما پیام کوتاه ارسال شود و باتوجه به متنی بودن این پیام، بخشی از متن آن به‌صورت هشداری در صفحه‌ notification گوشی شما نیز نمایش داده می‌شود.در این شرایط چنانچه فردی بجز خودتان به گوشی شما دسترسی داشته باشد براحتی می‌تواند بدون نیاز به رمزعبور دستگاه، متن پیام را مشاهده کند و چنین پیام‌هایی که حاوی اطلاعات محرمانه یا شخصی باشند کم نیستند.

نحوه پاک سازی حافظه نهان ( Cache ) مرورگر سافاری(Safari) برای iOS , iPhone و iPad

1394/02/12 0 2598 م.مطلبی
گاهی اوقات حافظه نهان یا کش مرورگر مانع نمایش تغییرات جدید سایت ها می شود و یا بدلیل مشکلات عملکردی در هنگام ذخیره اطلاعات تناقض هایی با محتوای اصلی بوجود می آید. شما برای حل این مشکل می توانید از پاک سازی حافظه نهان یا clearing cache مرورگر خود استفاده کنید .این آموزش ساب سان شامل دستور العمل هایی است که نحوه پاک سازی حافظه نهان cache مرورگر سافاری (Safari) را به شما دوستان آموزش می دهد .

آموزش کامل استفاده از Do Not Disturb در Iphone و Ipad

1394/02/01 0 240 ش.روستایی
Do Not Disturb امکان سایلنت کردن تماسها، هشدارها و Notifications آیفون را برای شما فراهم میکند، شما میتوانید این قابلیت را طبق زمان بندی خاص فعال یا غیر فعال نمایید. پس در ادمه با ساب سان همراه باشید.

آموزش بلاک کردن شماره تلفن در آیفون Calls, Messages, FaceTime

1394/01/29 0 344 ش.روستایی
شاید مشکلی که امروزه خیلی از کابران با آن روبرو باشند این است که چگونه از دست افردی مزاحم و یا اسپم های تبلیغاتی در امان باشند.شما میتوانید با بلاک کردن شماره تلفن در آیفون دیگر از شماره های مزاحم در امان باشید

فعال کردن حالت سیاه و سفید در iPhone و iPad

1394/01/19 0 473 ش.روستایی
iOS 8 یکی از متفاوت ترین نسخه های iOS می باشد که ویژگی های جالبی دارد و اختیارات زیادی به کاربر می دهد.iOS این ویژگی را مخصوص کسانی طراحی کرده که مبتلا به کور رنگی هستند.با فعال کردن این ویژگی هیچ رنگی را در گوشی خود نخواهید دید.

صفحات