ip

نحوه پیدا کردن IP چاپگر موجود در شبکه

1394/07/07 1 5162 ش.روستایی
اگر شما در محیطی هستید که دو یا چند رایانه تشکیل یک شبکه داده اند و چاپگری در این شبکه به اشتراک گذاشته شده است، شاید نیاز داشته باشید که به IP این چاپگر دسترسی داشته باشید. این IP در مواردی مانند به اشتراک گذاری چاپگر با یک رایانه ی جدید کاربرد دارد. در این ترفند نحوه ی پی بردن به این IP را برای شما توضیح می دهیم.

با لود ناقص تصاویر گوگل چه کنیم؟

1393/11/07 0 65 م.مطلبی
جستجوی تصاویر یکی از مهم‌ترین و پرکاربرد ترین بخش‌های موتور جستجوی گوگل است اما کاربران ایرانی در استفاده از آن مشکلاتی دارند و آن مشکل ناقص لود شدن تصاویر جستجو شده در گوگل است با ما همراه شوید تا راه حل این مشکل را به شما نشان می دهیم.

امنیت دوربین های متصل به اینترنت

1393/10/27 0 101 ش.روستایی
دوربین مبتنی بر IP به شما امکان مانیتور خانه یا محل کارتان را با استفاده از نرم افزاری که مستقیماً به اینترنت متصل می شود می دهد. برخلاف وب‌کم (webcam)، این نوع دوربین برای انتقال ویدیوی آنلاین به رایانه نیاز ندارد. اگر دوربین مبتنی بر IP که می خرید اطلاعات را قبل از ارسال رمز نمی کند، افراد دیگری می توانند به feed ارسالی دسترسی داشته و آنها را مشاهده کنند. موقع جستجو برای خرید دوربین مبتنی بر IP، باید ویژگی های امنیتی را در راس فهرست خصوصیات مورد نظرتان قرار دهید. براین اساس ایمن بودن انتقال بی سیم و ایمن بودن انتقال اینترنت در درجه اهمیت قرار دارد.