firefox

نحوه فعال سازی صفحه‌کلید لمسی در فایرفاکس

1395/01/23 0 54 ش.روستایی
استفاده کاربران از تبلت‌های ویندوزی و رایانه‌های مجهز به نمایشگرهای لمسی روز به روز در حال افزایش است و نرم‌افزارهای مختلف نیز برای راحتی کاربران، امکانات متعددی را در خود جای داده‌اند. یکی از این امکانات که در نسخه 43 به بعد مرورگر فایرفاکس به آن افزوده شده، صفحه‌کلیدی روی مرورگر است که به شما کمک می‌کند با استفاده از نمایشگر لمسی تبلت یا رایانه خود براحتی وبگردی کنید.در ادامه با ساب سان همراه باشید.

ترفند هایی برای کاهش مصرف اینترنت

1394/12/09 0 87 ش.روستایی
هنگامی که جستجو می کنید و یک سری متن و مقاله می خوانید، باید بدانید در کنار این مقاله ها و متن ها یکسری ویدیو و تصاویر است که نقش بسزایی در مصرف اینترنت دارد، تازه این ها به کنار، تبلیغات سایت نویسنده هم که به زور لود می شوند نیز در مصرف اینترنت نقش پررنگی دارند.

چگونه از صحت لینک ها مطمئن شوید؟

1394/07/12 0 32 ش.روستایی
بارها با این اخطار مواجه شده‌اید که در زمان بازکردن لینک‌های مختلف مراقب جعلی و مخرب نبودن آنها باشید. توجه به این مساله به‌خصوص در زمان انجام کارهای حساس مانند عملیات‌های بانکی توصیه می‌شود. برای فهمیدن تفاوت بین لینک های جعلی و اصلی در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش غیر فعال کردن پخش خودکار ویدیو های اینترنتی در فایرفاکس

1394/07/11 0 113 ش.روستایی
شاید برای شما هم پیش آمده، وقتی وارد بعضی از سایت ها میشوید یک ویدیو به صورت خودکار پخش میشود . اگر شما هم از دست پخش خودکار ویدیو های اینترنتی خسته شده اید در ادامه با ما همراه باشید.

غیر فعال کردن جاوا اسکریپت در مرورگر اینترنت اکسپلورر(Internet Explorer)

1394/06/31 0 481 ش.روستایی
جاوا اسکریپت (JavaScript) زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتنی بر اشیاء است که توسط NetScape تولید شده‌ است. این زبان، یک زبان شی‌گرا است که بر اساس استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده‌است. و غالبا درون مرورگرهای وب برای ایجاد برنامه های تعاملی در وب سایت های پویا استفاده می شود .برخی از کاربران به دلایلی ممکن است نیاز به غیر فعال کردن جاوا اسکریپت مروگر خود داشته باشند در این آموزش ساب سان، به شما توضیح خواهیم داد که چگونه جاوا اسکریپت مرورگر اینترنت اکسپلورر(Internet Explorer) خود را غیر فعال کنید.

غیر فعال کردن جاوا اسکریپت در مرورگر موزیلا( فایرفاکس)

1394/06/31 1 494 ش.روستایی
جاوا اسکریپت (JavaScript) زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتنی بر اشیاء است که توسط NetScape تولید شده‌ است. این زبان، یک زبان شی‌گرا است که بر اساس استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده‌است. و غالبا درون مرورگرهای وب برای ایجاد برنامه های تعاملی در وب سایت های پویا استفاده می شود .برخی از کاربران به دلایلی ممکن است نیاز به غیر فعال کردن جاوا اسکریپت مروگر خود داشته باشند در این آموزش ساب سان به شما توضیح خواهیم داد که چگونه جاوا اسکریپت مرورگر موزیلا (فایر فاکس) خود را غیر فعال کنید ...

نحوه افزایش سرعت فایرفاکس با تکنیک HTTP Pipelining

1394/06/01 1 126 ش.روستایی
موزیلا فایرفاکس در اغلب مواقع یک مرورگر سریع و با ثبات است. اما در برخی موارد نیز کاربران از سرعت لود یا بارگذاری صفحات وب در آن راضی نیستند. اما تکنیکی ساده وجود دارد که با استفاده از آن میتوانید سرعت این مرورگر را افزایش دهید.پس در ادامه با ساب سان همراه باشید...

آموزش تغییر صفحه خانگی فایرفاکس

1394/05/27 1 65 ش.روستایی
اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده کرده باشید حتما برای شما هم پیشآمده است که مجبور شده باشید صفحه خانگی فایرفاکس را تغییر دهید. چون به طور پیش فرض ممکن است روی موتور های جستجوی دیگر ای مثل DuckDuckGo یا ASK تنظیم شده باشد. در این بخش روش تغییر صفحه خانگی فایرفاکس را آموزش می دهیم پس در ادامه با ساب سان همراه باشید.

آموزش حذف نوار عنوان در مرورگر FireFox

1394/03/17 0 662 ش.روستایی
اگر جزو کاربرانی باشید که محیط کاربری مرورگر به سبک کروم را می‌پسندید، اما استفاده از فایرفاکس را به کروم ترجیح می‌دهید، تب‌های فایرفاکس را نیز به بالاترین بخش مرورگر انتقال داده و نمایش همه گزینه‌های مزاحم را غیرفعال کنید پس در ادامه با ساب سان همراه باشید.

آموزش توقف پخش فیلم در YouTube

1394/03/17 0 79 ش.روستایی
افزونه ی Smart Pause for YouTube توسط توسعه دهندگان فایرفاکس طراحی شده است این افزونه امکان توقف فیلم های YouTube در حال پخش را برای شما فراهم می کند.

صفحات