apple watch از آوریل روانه ی بازار می شود

+1
+12
1393/11/08 0 24 ش.روستایی

تیم‌کوک، مدیرعامل کمپانی apple شب گذشته‌ی اعلام کرد که اولین گجت‌پوشیدنی اپل یعنی apple watch از آوریل روانه‌ی بازار خواهد شد وی در سخنان خود به این نکته اشاره کرد که همه چیز طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده پیش می‌رود.

پیش از اینapple هیچ‌گاه سخنی از زمان دقیق ارائه‌ی اپل‌واچ به میان نیاورده بود و فقط به ارائه‌ی ساعت‌هوشمند خود در اوایل سال ۲۰۱۵ میلادی بسنده می‌کرد. ارزان‌ترین نمونه از اپل‌واچ، ۳۴۹ دلار قیمت خواهد داشت. همانطور که می‌دانید اپل ساعت‌هوشمند خود را همزمان با معرفی آیفون ۶ و ۶ پلاس در شهریور ماه سال جاری رونمایی کرد.

پس از ipad که در سال ۲۰۱۰ میلادی معرفی شد، apple watch اولین محصول apple در حوزه‌ای جدید است که زیر نظر تیم‌کوک روانه‌ی بازار خواهد شد.  تیم‌کوک در ابتدای سال ۲۰۱۴ میلادی اعلام کرده که این کمپانی محصولات متنوع و خلاقانه‌ای را روانه‌ی بازار خواهد کرد. اپل در مراسم معرفی آیفون ۶ و ۶ پلاس، علاوه بر اینکه گوشی‌هوشمند خود با صفحه‌ی نمایش بزرگ را معرفی کرد، از سرویس‌‌هایی نظیر اپل‌پی نیز در کنار اپل‌واچ پرده برداشت.

کوک در مورد ساعت اپل می‌گوید:

    من از این ساعت هر روز استفاده می‌کنم و کنار گذاشتن آن امری محال است. من به عینه می‌بینم که ما در فرآیند تولید این ساعت‌هوشمند به پیشرفت‌‌های خوبی دست یافته‌ایم.

وی همچنین تعداد توسعه‌دهندگانی را که برای ساعت‌هوشمند اپل در حال ایجاد اپلیکیشن هستند، بسیار زیاد خوانده است. اپل‌واچ در دو سایز مختلف و سه کلاس متفاوت روانه‌ی بازار خواهد شد و ارزان‌ترین نمونه‌ی آن ۳۴۹ دلار قیمت خواهد داشت.

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.