وایرلس

روش هایی برای تأمین امنیت شبکه های بی‌سیم (WIFI)

1395/02/25 1 434 ش.روستایی
Wi-Fi در طول سال ها تکامل یافته و به دنبال آن روش هایی برای تأمین امنیت شبکه های بی‌سیم ارائه شده است. در ادامه پنچ راه ساده برای افزایش امنیت Wi-FI را به شما آموزش خواهیم داد.در ادامه با ساب سان همراه باشید.

گوگل اپراتور موبایل می‌شود

1393/11/04 0 9 ش.روستایی
گوگل در حال آماده شدن برای ایفای نقش در زمینه اپراتوری موبایل است.

Doc جدید اینتل

1393/11/03 0 9 ش.روستایی
Intel Wireless Docking در واقع سیستمی است که بدون نیاز به سیم و با استفاده از وایرلس می‌تواند با صفحه نمایش، پرینترها، هارد درایوهای خارجی و دیگر وسایل جانبی ارتباط برقرار کند.

گوگل ارائه‌دهنده‌ی خدمات وایرلس می شود

1393/11/02 0 18 م.مطلبی
گوگل همچنان در فکر تسلط هر چه بیشتر بر دنیای تکنولوژی است و این بار اخباری از حرکت گوگل به سمت تبدیل‌شدن به یک ارائه‌دهنده‌ی خدمات وایرلس منتشر شده.

امنیت دوربین های متصل به اینترنت

1393/10/27 0 98 ش.روستایی
دوربین مبتنی بر IP به شما امکان مانیتور خانه یا محل کارتان را با استفاده از نرم افزاری که مستقیماً به اینترنت متصل می شود می دهد. برخلاف وب‌کم (webcam)، این نوع دوربین برای انتقال ویدیوی آنلاین به رایانه نیاز ندارد. اگر دوربین مبتنی بر IP که می خرید اطلاعات را قبل از ارسال رمز نمی کند، افراد دیگری می توانند به feed ارسالی دسترسی داشته و آنها را مشاهده کنند. موقع جستجو برای خرید دوربین مبتنی بر IP، باید ویژگی های امنیتی را در راس فهرست خصوصیات مورد نظرتان قرار دهید. براین اساس ایمن بودن انتقال بی سیم و ایمن بودن انتقال اینترنت در درجه اهمیت قرار دارد.

ترفندی برای بازیابی رمز Wi-Fi در ویندوز 8.1

1393/10/27 0 30 ش.روستایی
در ویندوز 8.1 برای به دست آوردن رمز شبکه وای-فای خود ابتدا باید از طریق کامپیوتر خود که به ویندوز 8.1 مجهز است به اینترنت متصل شوید (اگر اینترنت خودتان است و تاکنون از آن استفاده می‌کردید پسورد آن بر روی سیستم شما ذخیره شده و از طریق آن می‌توانید متصل شوید.)