نحوه غیر فعال کردن دوربین آیفون

+1
+40
1395/04/01 0 154 م.مطلبی

گاهی ممکن است به دلایلی بخواهید دوربین آیفون خود را غیر فعال نمایید ما در این آموزش شما را با نحوه انجام این کار آشنا می کنیم .پس با ساب سان همراه باشید.
برای غیر فعال کردن دوربین آیفون مراحل زیر را دنبال کنید:

1 . ابتدا وارد  Settings آیفون تان شوید.


2 . در صفحه تنظیمات وارد General شوید.


3 . گزینه‌ Restrictions را پیدا کرده و وارد آن شوید .

4 . در صورتی که رمزعبور از شما درخواست شد آن را وارد کرده و در ادامه کار در صورتی‌ که قابلیت محدودسازی غیرفعال باشد ، آن را فعال نمائید (در صورتی‌ که گزینه‌ Disable Restrictions را مشاهده می‌کنید به این معناست که این قابلیت در دستگاه شما فعال است. در غیر این‌صورت روی Enable Restrictions کلیک نمایید تا این قابلیت فعال شود).

5 . در انتهای صفحه فهرستی از اپلیکیشن‌های شما قابل مشاهده است. در این مرحله کافی است کلید وضعیت در مقابل گزینه‌ Camera را غیرفعال کنید.

6 . حالا اپلیکیشن Camera از فهرست برنامه‌های شما حذف شده است و در صورتی‌ که اپلیکیشن دیگری قصد فعالسازی دوربین و استفاده از آن را داشته باشد پیام خطایی نمایش داده می‌شود.

نکته: فعال‌سازی مجدد این قابلیت توسط کاربر اصلی دستگاه و با وارد کردن رمز بخش محدودیت‌ها امکان‌پذیر است. همچنین انجام این کار، روشی مشابه با مراحل گفته شده را دارد و در مرحله 5 کافی است کلید وضعیت مقابل گزینه‌ Camera را فعال کنید.
 

 

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.