نحوه غیرفغال کردن نمایش نظرات سایت ها در سافاری IOS

+1
+31
1394/07/25 1 38 ش.روستایی

همیشه بلاک کردن محتوای غیر ضروری در هنگام بارگذاری سایت یکی از دغدغه های مهم تولید کنندگان مرورگر و یکی از عذاب آور ترین مسائل مرورگری وب بوده است. خوشبختانه برنامه هایی طراحی شده تا مرورگرها بتوانند به کمک آن ها از چنین مشکلاتی رهایی یابند. مهم ترین اطلاعات غیر ضروری در هنگام بارگذاری یک صفحه وب شامل تبلیغات و نظرات بسیار زیاد کاربران می شود. نه تنها مدت زمانی باید صرف بارگذاری این کامنت ها و تبلیغات شود بلکه حجم اینترنت نیز خود به خود مصرف می شود. در این مقاله به کاربران IOS کمک می کنیم تا این مشکلات را حل کنند.

Shut Up یکی از برنامه های تحت IOS است که به مرورگر پیش فرض این سیستم عامل یعنی Safari امکان بلاک تمام نظرات کاربران در فضای مجازی را میدهد. این برنامه سایت های زیادی را تحت پوشش خود دارد.

ابتدا Shut Up را نصب و آن را در تنظیمات Safari دستگاه خود فعال کند. بعد از آن برنامه را باز کنید تا سایت هایی که قصد بلاک کامنت ها در آن را دارید به شما نشان دهد. برای اضافه کردن سایت دلخواه خود بر روی دکمه به علاوه در پایین برنامه ضربه بزنید و سپس آدرس سایت مورد نظر را وارد کنید.

نحوه غیرفغال کردن نمایش نظرات سایت ها در سافاری

پس از بلاک کامنت ها مشاهده شد که سرعت بارگذاری سایت افزایش و ترافیک مورد نیاز برای بارگذاری کاهش یافت. مخصوصا در هنگام مرورگری سایت هایی مثل YouTube که به ازای هر فیلم هزاران کامنت نوشته شده است، استفاده از این برنامه بسیار مفید و لذت بخش است.

 نحوه غیرفغال کردن نمایش نظرات سایت ها در سافاری

دیدگاه ها (1)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.