نحوه حذف و اضافه حساب کاربری Gmail در اندروید

+1
+46
1394/07/07 2 961 ش.روستایی

اضافه کردن حساب کاربری در اندروید کار بسیار ساده‌ای است، برای این کار باید اپلیکیشن Gmail را اجرا و سپس گزینه Menu را انتخاب کنید.
در قسمت بالای صفحه، فلش کنار User Name را باز کنید و از آنجا گزینه add account  را انتخاب و حساب کاربری مورد نظر خود را اضافه کنید.
اگر بیش از یک حساب کاربری در گوشی خود دارید برای حرکت بین آنها، به اپلیکیشن Gmail بروید و گزینه Menu را لمس کنید، سپس از سمت چپ بالای صفحه، حساب کاربری مورد نظر خود را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.

اما اگر قصد حذف حساب کاربری‌تان را دارید، اپلیکیشن Gmail  را باز و گزینه setting  را انتخاب و از میان انتخاب‌های پیش‌رو، گزینه Google  را انتخاب کنید، حال آدرسی را که می‌خواهید حذف شود انتخاب کرده و رویRemove Account  کلیک کنید. در ادامه برای کامل شدن فرایند حذف از کاربر تاییدی گرفته می‌شود که در این بخش نیز Remove Account  را انتخاب کرده و حساب کاربری خود را حذف کنید.   

دیدگاه ها (2)

 • afshni.hardani

  +1
  +12

  حذف حساب اینستاگرام از Gmail

 • کاربر

  +1
  +7

  این مراحل را در اندروید 6 انجام دادم ولی موقع حذف خطایی مبنی بر اینکه بخاطر استفاه بعضی برنامه ها از آن ، امکان حذف حساب گوگل فقط با بازگشت به کارخانه میسر است روبرو میشوم چکار کنم

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.