معرفی و نحوه کار با NameChk

+1
+65
1393/11/17 0 58 م.مطلبی

شاید شما هم جزء کسانی هستید که در شبکه های  اجتماعی مختلفی فعالیت می کنند و به دلایل مختلفی دوست داشته باشید این کار را با یه نام کاربری انجام دهید. چراکه با این کار در شبکه های اجتماعی گوناگون دوستان تان ساده تر شما را پیدا خواهند کرد.

و یا ممکن است که شما بخواهید بدانید نام کاربری شما در چه شبکه های اجتماعی در دسترس قرار دارد. با ما همراه شوید تا شما را با سرویسی آشنا کنیم که در این زمینه به شما کمک می کند.

NameChk سایتی است که در دسترس بودن نام کاربری دلخواه شما در شبکه های اجتماعی مختلف را بررسی می کنید.

ابتدا به سایت  NameChk بروید و در قسمتی که برای وارد کردن نام کاربری است نام کاربری خود را برای جستجو وارد کنید و سپس کلید chk رابزنید  همان گونه که در شکل زیر می بینید پس از چند ثانیه نتیجه برای شما به نمایش در می آید و کل نتیجه را در همان صفحه می توانید مشاهده کنید.

nameck progress results

در اپ استور ، اپلیکیشن iOS این سرویس به صورت رایگان وجود دارد و می توانید آن را از اینجا  دانلود کنید اما از نسخه اندرویدی آن خبری نیست.

Namechk ios

این سرویس می تواند بسیار کاربردی و مفید باش برای مثال شما میخواهید شرکت جدیدی را تاسیس کنید و به شبکه های اجتماعی برای آن نیازمندید پس می توانید برای همه آن ها یک نام کاربری را پیدا و ثبت کنید .

دانلود از اپ استور

 

 

 

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.