مشاهده تریلری از بازی The Witcher 3: Wild Hunt

+1
+56
1393/10/26 0 38 ش.روستایی

یکی از بازی‌های بزرگی که در سال ۲۰۱۵ ارائه می‌شود، The Witcher 3: Wild Hunt است. اخیرا تریلری داستانی از این بازی منتشر شده که در زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

گرالت، شخصیت محبوب بازی، بازگشته است تا داستان‌های جذاب و ماجراجویی‌های باورنکردنی را رقم بزند. داستان بازی بر اساس تصمیمات بازیکنان پیش می‌رود و پر از اتفاقات و وقایع غیر منتظره و باورنکردنی است که باعث می‌شود شخصیت‌هایی را که در طی بازی با آن‌ها روبرو می‌شوید هرگز از یاد نبرده و همین امر جاه طلبی و انگیزه شما را برای ادامه بازی افزایش می‌دهد. سیستم مبارزات منحصر به فردی از ترکیب بصری و طیف گسترده‌ای از عناصر تاکتیکی بهره می‌برد و با بیشترین مبارزات در طول یک بازی، توانسته است نظر بسیاری را به خود جلب کند.

گیاهان و جانوران موجود در بازی طوری طراحی شده‌اند که نسبت به حوادث مختلف اطراف‌شان واکنش نشان می‌دهند. برای ساخت این بازی از موتور REDengine 3 استفاده شده است که توسط CD PROJEKT RED برای بازی‌های جهان آزاد طراحی شده و به بازیکن این اجازه را می‌دهد تا آزادانه به هر طرف سفر کند.

در این نسخه سعی شده است بر روی داستان، انتخاب بازیکن و مبارزات تکنیکی تمرکز بیشتری شود. داستان این نسخه از بازی نیز مانند سری بازی‌های قبلی از کتابی با همین نام الهام گرفته شده که توسط یک نویسنده‌ی لهستانی به نام آندره سپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) نوشته شده است.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt  در ۱۹ می ۲۰۱۵ (۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴) برای pc ، playstation 4 و xbox one منتشر خواهد شد.

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.