مشاهده اسناد wordدر اندروید

+1
+78
1395/02/21 2 252 ش.روستایی

نرم‌افزار Microsoft Word در اندروید، یکی از بهترین برنامه‌ها برای مشاهده، ویرایش و حتی ایجاد فایل‌های متنی Word به‌شمار می‌رود. یکی از مشکلاتی که کاربران این نرم‌افزار هنگام مشاهده فایل‌های متنی با آن مواجهند، کوچک بودن صفحه‌نمایش تلفن‌های همراه و غیرفعال بودن قابلیت text reflow است. در ادامه با ساب شان همراه باشید.

هنگامی که این قابلیت غیرفعال است، متن‌های تایپ شده در یک خط به اسکرول به سمت چپ و راست نیاز دارند و به‌طور خودکار با اندازه صفحه‌نمایش دستگاه هوشمند شما مرتب نمی‌شوند.
 
اگر قصد دارید این قابلیت را فعال کنید تا بدون نیاز به اسکرول افقی قادر به مشاهده همه متون موجود در فایل‌های متنی خود باشید می‌توانید از روش زیر کمک بگیرید:

1ـ یکی از برنامه‌های مجموعه آفیس در اندروید را به دلخواه خود اجرا کنید.
 
2ـ از بالا سمت چپ، روی آیکون منوی اصلی که به شکل سه خط افقی به‌نمایش درآمده است فشار دهید. (این آیکون به آیکون همبرگری معروف است)
 
3ـ از منوی به‌نمایش درآمده روی آیکون تنظیمات که به شکل یک چرخ‌دنده است فشار دهید.

4ـ صفحه تنظیمات را به پایین اسکرول کرده و در بخش Default View کلید زیر گزینه Start Word in Reflow view را به حالت On، تغییر وضعیت دهید.

5ـ کلید بازگشت روی دستگاهتان را چند مرتبه فشار دهید تا از صفحه تنظیمات و برنامه اجرا شده خارج شوید.

6ـ اکنون با اجرای مجدد هریک از برنامه‌های مجموعه آفیس و فراخوانی فایل‌های موردنظر خواهید دید که محتوای موجود در فایل مورد نظر با توجه به اندازه صفحه‌نمایش دستگاه تغییر اندازه می‌دهد.

 
 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها (2)

 • فرهاد

  +1
  +75

  مدیران سایت تشکر میکنم از اموزشهاتون
  من سوالی دارم اونم اینکه برنامه ی ورد رو تو گوشیم نصب کردم ومیخوام اسناد ساخته شده با ورد گوشی رو منتقل کنم به ورد کامپیوتر ولی وقتی میرم و انتقال میدم به کامپیوتر سند رو خالی نشون میده ممنون میشم زودتر جوابمونو بدید چون خیلی مشکل بزرگی بوجود آورده واسم
  خیلی ممنونم

 • motallebi33

  +1
  +59

  نام برنامه وردی که شما استفاده می کنید دقیقا چیه؟

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.