غیر فعال کردن جاوا اسکریپت در مرورگر موزیلا( فایرفاکس)

+1
+27
1394/06/31 1 442 ش.روستایی

جاوا اسکریپت (JavaScript) زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتنی بر اشیاء است که توسط NetScape تولید شده‌ است. این زبان، یک زبان شی‌گرا است که بر اساس استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده‌است. و غالبا درون مرورگرهای وب برای ایجاد برنامه های تعاملی در وب سایت های پویا استفاده می شود .برخی از کاربران به دلایلی ممکن است نیاز به غیر فعال کردن جاوا اسکریپت مروگر خود داشته باشند در این آموزش ساب سان به شما توضیح خواهیم داد که چگونه جاوا اسکریپت مرورگر موزیلا (فایر فاکس) خود را غیر فعال کنید.

هشدار : با غیر فعال کردن جاوا اسکریپت بسیار از امکانات وب سایت ها غیر فعال خواهد شده شما می توانید مراحلی را که برای غیر فعال کردن جاوا اسکریپت مرورگر انجام می دهید ، برای فعال کردن آن مجددا انجام دهید.

غیر فعال کردن جاوا اسکریپت در مرورگر موزیلا( فایرفاکس):

1- ابتدا مرورگر فایرفاکس را باز کنید.

2- در قسمت آدرس بار عبارت about:config را تایپ کنید و کلید اینتر رابزنید.

3- بر روی عبارت  "!I'll be careful, I promise" کلیک کنید.

غیر فعال کردن جاوا اسکریپت در فایرفاکس

4- با فشردن گزینه   "!I'll be careful, I promise"  صفحه ای نمایان می شود از لیست موجود گزینه javascript.enabled  را پیدا کنید (بهترین و سریع ترین راه برای یافتن javascript.enabled  نوشتن عبارت javascript  در قسمت سرچ می باشد).

غیر فعال کردن جاوا اسکریپت در فایرفاکس

5- بر روی گزینه javascript.enabled کلیک راست کرده و گزینه "Toggle" را انتخاب کنید.سپس وضعیت به   "user set"  تغییر می یابد.

غیر فعال کردن جاوا اسکریپت در فایرفاکس

غیر فعال کردن جاوا اسکریپت در فایرفاکس

6-در آخر تب about:config  را ببندید.

دیدگاه ها (1)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.