طرح های ایرانسل

کد های ضروری همراه اول و ایرانسل

1394/11/26 0 1286 ش.روستایی
مابرای راحتی کاربران دو اپراتور ایرانسل و همراه اول، که بالای 90 درصد از کاربران موبایل در کشور را تشکیل می دهند، کدها و عددهای جادویی و طلایی را کنار هم جمع کرده ایم تا با دانستن این کدها بتوانید خدمات مورد نیاز خود را راحت تر و سریع تر از قبل دریافت کنید.

نحوه روش انتقال شارژ ایرانسل

1394/09/14 0 3819 ش.روستایی
ایرانسل برای انتقال شارژ بین مشترکین خود دو روش را در نظر گرفته است که با استفاده از این دو روش شما می توانید به راحتی مبلغ اعتبار مورد نظر را برای سایر مشترکین منتقل نمایید روش اول ارسال شارژ با داشتن کد پین و روش دوم انتقال شارژ به صورت خط به خط می باشد در ادامه به معرفی هر کدام از روش ها و نحوه استفاده از آنها خواهیم پرداخت در ادامه با ساب سان همراه باشید.

آموزش غیر فعال سازی سرویس آهنگ شخصی ایرانسل

1394/07/26 0 52 ش.روستایی
بسیاری از کاربران ایرانسل از فعال شدن خودکار و یا سهوی سرویس های آهنگ پیشواز و آهنگ شخصی گله دارند و خواهان حذف این سرویس ها میباشند. در این آموزش قصد داریم تا به همراه شما به بررسی چگونگی حذف موقت و یا دایم آهنگ شخصی ایرانسل بپردازیم.

۸۰% تخفیف تماس در جزیره‌های ایرانسل

1394/02/11 0 36 ش.روستایی
بار دیگر ایرانسل با ارائه محصولی پیشرو، امکان تجربه‌ای جدید و جذاب را برای شما فراهم آورده‌است. طرح جزیره هوشمند ایرانسل که تا ۸۰% تخفیف را در تماس‌های ایرانسلی برای شما به ارمغان می‌آورد. در ادامه با ساب سان همراه باشید.