سیستم صوتی و تصویری جادویی BMW

+1
+46
1393/10/28 0 119 ش.روستایی

کمپانی  BMV  نمای اولیه‌ای از یک فناوری را ارائه کرده که احتمالا یک روز به شما این امکان را خواهد داد تا سیستم صوتی و تصویری خودرو را با اشاره دست کنترل کنید. این فناوری با یک دوربین سه بعدی تعبیه شده در سقف خودرو و درست بالای کنسول وسط کار می‌کند به طوریکه قادر است جهت حرکت دست راننده و تعداد انگشتانی را که باز نگه داشته شده تشخیص دهد و سپس به آنچه که در نمایشگر نشان داده می‌شود واکنش می‌دهد.
مثلا اگر در حال گوش دادن به موزیک باشید می‌توانید با چرخاندن انگشت در جهت حرکت عقربه‌های ساعت صدا را زیاد یا در جهت عکس حرکت عقربه‌های ساعت صدا را کم کنید. جلو بردن انگشت به سمت نمایشگر به معنی تائید میزان صدا است. وقتی فردی با شما تماس بگیرد و تصویر وی در نمایشگر ظاهر شود، با اشاره انگشت به سمت وی می‌توانید تماس را پاسخ دهید و اگر می‌خواهید رد تماس کنید می‌توانید انگشت خود را به سمت راست بکشید همین حرکات دست در وضعیت‌های دیگر سیستم مالتی مدیای خودرو به معنی دستورات متفاوتی خواهد بود.

 

+1
+46


*شما دوستان گرامی در صورتی که سوال و یا نظری در مورد این آموزش دارید ، میتوانید در بخش دیدگاه ها، آن را بیان کنید .
* همچنین شما می توانید به سوالات کاربران دیگر پاسخ دهید واطلاعات و تجربیات خود را درباره این موضوع با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.