دانلود

آموزش نرم افزار Virtualbox

1394/01/22 2 1331 ش.روستایی
virtualbox نرم افزاری است که به شما این اجازه را می دهد که درون کامپیوتر فیزیکی خود کامپیوترهای مجازی ایجاد کنید و شما را قادر می سازد سیستم عامل مختلف را روی آنها نصب و اجرا کنید . بدون اینکه سیستم عامل اصلیتان را تغییر دهید.شما در این آموزش با مراحل نصب ، نحوه ایجاد ماشین مجازی و چگونگی استفاده از ماشین مجازی آشنا خواهید شد.

روش های دانلود از یوتیوب

1393/12/08 0 359 م.مطلبی
وب‌سایت یوتیوب یکی از بزرگترین سایت آپلود و اشتراک گذاری ویدیو و فیلم در جهان است که از محبوبترین بالایی برخوردار است و تقریبا در هر زمینه ای ، از آموزش گرفته تا سرگرمی ، خبر ، موزیک و غیره می توان در آن ویدیو هایی پیدا کرد. مشکل این است که امکان دانلود کردن ویدیو ها در خود سایت وجود ندارد .

آموزش دانلود ویدئوهای خود از یوتیوب با کیفیت بالا

1393/12/05 0 666 م.مطلبی
شاید شما هم جزو کسانی هستید که ویدئوهای را در یوتیوب آپلود کرده اید اما در هنگام دانلود کردن آن‌ها با مشکل مواجه شده‌اید . معمولا دانلود از یوتیوب با رزولوشین و کیفیت پایین انجام می‌پذیرد. ما روش دیگری را برای ذخیره و دانلود ویدئو با رزولوشین بالا به شما معرفی می کنیم.

بروز رسانی جدید اپلیکیشن توییتر ویندوزفون

1393/11/01 0 35 م.مطلبی

توییتر چندین ماه قبل که اولین بروزرسانی اپلیکیشن سرویس برای  ویندوزفون خود را برای منتشر کرد تغییرات مهمی در آن وجود نداشت . اما در نسخه جدید منتشر شده سعی شده تا ویژگی هایی همانند نسخه های android و ios داشته باشد.