ترفندهای استفاده از اینستاگرام(بخش سوم)

+1
+17
1395/02/21 0 437 ش.روستایی

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های اشتراک‌گذاری عکس در شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود. تعدادکاربران این برنامه با افزایش همیشگی به بیش از ۴۰۰ میلیون نفر رسیده است. در این مقاله نکات و راهکار‌هایی از این برنامه را مرور می‌کنیم که دانستن این ترفند‌ها برای تمام کاربران این برنامه لازم است. در ادامه با ساب سان همراه باشید.

مدیریت چند اکانت اینستاگرام

اینستاگرام امکان مدیریت چند اکانت را به برنامه خود اضافه کرده است. این ویژگی برای افرادی که می‌خواهند یک اکانت جداگانه برای فرزند خود بسازند، کارآمد است. در حال حاضر امکان مدیریت هم زمان ۵ اکانت وجود دارد.

برای اضافه کردن یک اکانت جدید، به صفحه پروفایل خود بروید و روی چرخ دنده یا سه نقطه در گوشه چپ بالای صفحه، ضربه بزنید. گزینه Add Acount را انتخاب کنید و نام کاربری و کلمه عبور مخصوص آن اکانت را وارد کنید. برای تغییر اکانت، وارد صفحه پروفایل خود شوید و روی نام کاربری خود ضربه بزنید. در پنجره باز شده، نام کاربری را که می‌خواهید با آن کار کنید، انتخاب کنید. سپس عکس پروفایل مربوط به اکانتی که انتخاب کرده‌اید نمایش داده می‌شود و به شما یاد‌آوری می‌کند که در حال فعالیت در کدام اکانت هستید. این موضوع به شما کمک می‌کند که پست‌های اشتباه و نا‌مربوط را با اکانت مورد نظر  ارسال نکنید.

مدیریت چند اکانت اینستاگرام

 

ارسال فایل‌های GIF

GifShare یک برنامه است که به شما اجازه به اشتراک‌گذاری فایل‌های Gif در شبکه‌های اجتماعی را می‌دهد. شما می‌توانید فایل‌های Gif را جستجو کنید یا با دوربین خود ضبط کنید. این برنامه فرمت‌های GIF، MP4، MOV، MPG و M4V را پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید این برنامه را از اپل استور دریافت کنید. برای اندروید می‌توانید از برنامه‌های جایگزینی مانند PicPlayPost، Magisto، Replay video Editor، Pics2mov یا دیگر برنامه‌های موجود در گوگل‌پلی، استفاده کنید. همچنین در آی‌او‌اس می‌توانید به جای GifShare از برنامه Giphy Cam استفاده کنید.

نحوه یافتن اکانت‌های جذاب اینستاگرام

به جای تگ‌کردن‌های تکراری، گاهی اوقات بهتر است اکانت‌های جدیدی را برای فالو کردن پیدا کنید. با بهره گرفتن از دکمه فعالیت که به شکل قلب در پایین صفحه قرار دارد، جدای از اینکه می‌توانید متوجه شوید که چه افرادی پست‌های شما را لایک کرده‌اند یا شما را تگ کرده‌اند، راهکار‌های دیگری نیز دارید. در این بخش می‌توانید ببینید اشخاصی را که فالو می‌کنید چه چیزی را لایک کرده‌اند. به سادگی در بالای صفحه Following option را انتخاب کنید و بگذارید که برنامه اینستاگرام کار خود را شروع کند.

فعال کردنNotification در اینستاگرام

اگر تعداد افرادی که فالوو می‌کنید زیاد است، ممکن است به دلیل اینکه پست برخی از آن‌ها قبل از تعداد زیادی پست قرار می‌گیرد، متوجه فعالیت بعضی از آن‌ها نشوید. اگر کاربری مورد علاقه شماست، با فعال‌کردن هشدار، متوجه پست‌های شخص مورد‌نظر می‌شوید. برای این کار وارد صفحه پروفایل شخص مورد‌نظر شوید، در گوشه راست بالای صفحه بر روی سه نقطه ضربه بزنید و گزینه Turn on Post Notification را روشن کنید. حالا هیچ‌وقت پست‌های کاربر مورد‌نظر را از دست نمی‌دهید.

 

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.