ترفندهای استفاده از اینستاگرام(بخش دوم)

+1
+41
1395/02/19 0 120 ش.روستایی

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های اشتراک‌گذاری عکس در شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شود. تعدادکاربران این برنامه با افزایش همیشگی به بیش از ۴۰۰ میلیون نفر رسیده است. در این مقاله نکات و راهکار‌هایی از این برنامه را مرور می‌کنیم که دانستن این ترفند‌ها برای تمام کاربران این برنامه لازم است. در ادامه با ساب سان همراه باشید.

اضافه کردن عکس‌ها در وب:

آیا عکسی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته‌اید و می‌خواهید آن را در بلاگ یا سایت خود قرار دهید ابتدا وارد نسخه وب اینستاگرام شوید و عکسی را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید، پیدا کنید. بر روی سه نقطه کلیک کنید و گزینه Embed را انتخاب کنید. می‌توانید کد نمایش داده شده را در هر جای اینترنت وارد کنید تا عکس مورد‌نظر شما، نمایش داده شود. اگر محتویات مورد‌نظر شما در اینستاگرام، خصوصی باشد، نمی‌توانید از این ویژگی استفاده کنید.

اضافه کردن عکس‌ها در وب

 

برداشتن عکسی که شما در آن تگ شده‌اید

اگر یکی از دوستانتان، شما را در عکسی تگ کند، این عکس در صفحه پروفایل در بخش You قرار می‌گیرد. زمانی که عکسی که شما در آن تگ شده‌اید را دوست ندارید، می‌توانید آن را مخفی کنید. برای برداشتن عکسی که در آن تگ شده‌اید روی عکس مورد‌نظر ضربه بزنید و گیره اینستاگرام را مشاهده کنید. بر روی گیره ضربه بزنید و در منوی باز شده، Hide From My Profile یا Remove Me From Photo را از More Options انتخاب کنید.

 

 hide from my profile instagram

 

نحوه استفاده از هشتگ:

اضافه‌کردن هشتگ‌ها (#) راه بسیار خوبی برای پیدا‌کردن فالوور و به اشتراک گذاشتن عکس‌ها با افراد بیشتر است. استفاده از هشتگ‌های مرتبط با عکس باعث ارتباط با افراد دیگری می‌شود که علایق یکسانی با شما دارند، اما بسیار مهم است که هشتگ انتخابی شما با عکس شما مرتبط باشد.  اگر از هشتگ نامربوط با موضوع عکس خود استفاده کنید، احتمالاً هیچ کس شما را فالوو نخواهد کرد زیرا ممکن است مردم زیاد آن تگ را مشاهده نکنند. یکی از ویژگی‌های جالب اینستاگرام این است که به شما هشتگ‌های مرتبط را به همراه تعداد پست‌های درون آن، نمایش می‌دهد.

نحوه استفاده از اینستاگرام در وب:

برای دسترسی به اکانت خود از طریق وب، به سایت Instagram.com بروید و با نام کاربری و رمز عبور خود وارد اکانت خود بشوید. در گذشته، اینستاگرام نسخه موبایلی برنامه خود را به عنوان روش بهتر استفاده از این برنامه قرار داده بود و در نسخه وبسایت این برنامه فقط قابلیت مشاهده عکس‌ها را داشتید. در حال حاضر، همچنان از طریق نسخه وب نمی‌توانید پستی را ارسال کنید، اما امکان جستجو، فالوو‌کردن و تغییر مشخصات پروفایل به این نسخه اضافه شده است.

 

ارسال پیام دایرکت:

در گوشه راست بالای صفحه اصلی اینستاگرام، آیکونی شبیه کشو وجود دارد. ضربه بر روی این آیکون شما را وارد صفحه دایرکت اینستاگرام می‌کند که در این قسمت می‌توانید پیام‌های دایرکت خود با دیگر کاربران اینستاگرام را مشاهده کنید. در حالی که هدف اصلی اینستاگرام، به اشتراک‌گذاری عکس و فیلم است، دارای بخشی برای ارسال پیام است که در این بخش می‌توانید نوشته، عکس یا فیلم خود را که نمی‌خواهید به صورت عمومی نمایش داده شود، ارسال کنید. برای ارسال، روی دکمه + در بالای صفحه دایرکت، ضربه بزنید و گزینه‌های Send Photo or Video یا Send Message را انتخاب کنید. گزینه اول به شما امکان ارسال عکس یا فیلم از طریق گالری گوشی را می‌دهد و گزینه دوم برای ارسال پیام به دیگر کاربران اینستاگرام است.

ارسال پیام دایرکت در اینستاگرام

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.