تبلت

نحوه غیر فعال کردن دوربین آیفون

1395/04/01 0 162 م.مطلبی
گاهی ممکن است به دلایلی بخواهید دوربین آیفون خود را غیر فعال نمایید ما در این آموزش شما را با نحوه انجام این کار آشنا می کنیم .پس با ساب سان همراه باشید.

نحوه تغییر نام آیکون میان‌بر نرم‌افزارها در اندروید

1394/10/16 0 29 ش.روستایی
اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که علاقه‌ی بسیاری به شخصی سازی گوشی هوشمند یا تبلت اندرویدی دارند و حتی به ریزترین نکات گوشی مانند نام آیکون نرم‌افزارهای نصب شده حساس هستند، دراین آموزش با روش تغییر نام آیکون‌های میان‌بر نرم‌افزارها آشنا خواهید شد.در ادامه با ساب سان همراه باشی

تاثیر برنامه های پس زمینه آیفون در سرعت و مصرف باتری

1394/08/25 0 119 ش.روستایی
بستن برنامه های پس زمینه یا در حال اجرا در دستگاه های اپل چه تاثیری بر روی مصرف باتری و یا سرعت دستگاه دارد ؟ آیا واقعا اگه برنامه های پس زمینه را ببندید مصرف باتری کمتر میشود یا سرعت آیفون ، آیپاد و آیپد شما بیشتر میشه ؟ در این بخش به توضیح این موضوع می پردازیم، پس در ادامه با ساب سان همراه باشید.

برنامه Twilight برای حفاظت از چشم‌ها

1394/01/24 0 74 ش.روستایی
آیا شما هم با خوابیدن مشکل دارید و یا نمی توانید راحت بخوابید ؟ آیا قبل از خواب از دستگاه اندرویدی خود استفاده می کنید ؟برنامه Twilight به کاربران اجازه می دهد تا نور، رنگ و ... به شکل متفاوتی تنظیم شده و سلامت و بینایی کاربران با خطر مواجه نشود.

آموزش ساخت حساب کاربری در دراپ باکس(Drop Box)

1393/12/19 0 1993 ش.روستایی
برای ساخت حساب کاربری در دراپ باکس ابتدا به سایت دراپ باکس به آدرس www.dropbox.com بروید. و بر روی گزینه Create account کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام بروید.

آموزش نسخه ویندوزی دراپ باکس (Dropbox )

1393/12/18 0 135 ش.روستایی

 

 
با دانلود و نصب نسخه تحت ویندوز دراپ باکس یک فولدر با نام dropbox برای شما در مسیر زیر ایجاد می شود.
 

شارژ کردن گوشی یا تبلت خود به سریع‌ترین و کاراترین حالت ممکن

1393/12/12 2 120 ش.روستایی
شاید بارها برای شما پیش آمده که صبح یک روز تعطیل که با دوستان خود قرار ملاقات دارید ناگهان با چراغ هشدار گوشی خود مبنی بر اتمام شارژ باتری مواجه می‌شوید. اما نگران نباشید ما در این مبحث به شما چند روش را برای سریع تر شارژکردن گوشی خود آموزش می دهیم.

کارهایی که قبل از فروش گوشی باید انجام داد

1393/11/08 0 62 ش.روستایی
آیا شما قصد فروش تلفن ‌هوشمند یا تبلت خود را دارید؟قبل از فروش یا هدیه دادن گوشی به یکی از اطرافیان خود ابتدا بایدچند مرحله ساده را پشت ‌سر بگذارید.پس با ما همراه باشیدتا در کنار هم چند مورد از کارهایی را که باید پیش از کنار گذاشتن دستگاه خود انجام دهید، مرور کنیم.

پیش بینی احتمال وقوع سکته با تلفن همراه هوشمند خود

1393/11/08 0 34 ش.روستایی
گروهی از محققان موفق به طراحی یک دستگاه پوشیدنی به همراه یک اپلیکیشن شده‌اند که می‌تواند با رصد امواج مغزی، احتمال وقوع سکته مغزی را پیش‌بینی کند.

راهکارهایی برای نجات گوشی‌هوشمند به آب افتاده خود

1393/11/06 0 31 ش.روستایی
اگر به هر دلیل گوشی‌هوشمند شما (که ضدآب هم نیست) درون آب افتاد، اولین کاری که می‌بایست انجام دهید خارج کردن آن از آب در سریع‌ترین زمان ممکن است؛ چرا که هر چه بیشتر درون آب و مایعات باقی بماند، احتمال نفوذ رطوبت از طریق منافذ و درزهای گوشی‌هوشمند، بیشتر و بیشتر خواهد شد. پس از خارج کردن گوشی از آب، کارهای خاصی وجود دارند که شما باید برای نجات آن، با دقت و حوصله انجام دهید.

صفحات