با Outlook فایل پیوستی ایمیل را به OneDrive بفرستید

+1
+27
1393/10/25 0 53 ش.روستایی

مایکروسافت با بروزرسانی سرویس Outlook امکان ذخیره‌ی ضمیمه‌ی ایمیل‌های دریافتی را بصورت مستقیم به وان‌درایو اضافه کرد. بنابراین هم‌اکنون می‌توان ضمیمه‌ی ایمیل‌ها را مستقیما در وان‌درایو ذخیره کرد.
مایکروسافت با اعلام اضافه شدن قابلیت ذخیره‌ی ضمایم ایمیل‌ها بصورت مستقیم به وان‌درایو، اعلام کرده که این ویژگی از جمله‌ی درخواست‌هایی است که کاربران بسیاری خواستار اضافه شدن آن بودند. دیروز مایکروسافت با بروزرسانی بین‌المللی سرویس ایمیل خود، رسما از این ویژگی رونمایی کرد.
 با کلیک روی Save to OneDrive تمام پیوستهای یک ایمیل در وان‌درایو به فولدری در سرویس ابری مایکروسافت با عنوان Email Attachments اضافه خواهند شد. در صورتی که می‌خواهید فقط تعداد مشخصی از پیوستهای دریافت شده را در وان‌درایو ثبت و با کلیک راست روی آن و انتخاب ذخیره در وان‌درایو، فقط پیوست مورد نظر را ذخیره کنید.
بعد از آنکه فایل‌های مورد نظر در وان‌درایو ذخیره شد، می‌توان با راههای مختلف به آن‌ها دسترسی پیدا کرد. مایکروسافت رفته‌رفته سرویس‌های خود را جذاب‌تر از پیش می‌کند. گوگل سال ۲۰۱۳ امکان ذخیره‌ی پیوست  ایمیل‌های دریافتی در gmail را به درایو خود اضافه کرد.مایکروسافت با اشاره به این نکته که سرویس‌های ذخیره‌ی ابری امکان دسترسی کاربران را به فایل‌های مورد نیاز از هر ابزار در هر مکانی فراهم می‌کنند، این ویژگی را به سرویس ایمیل خود افزوده است. البته می‌توان به پیوست هر ایمیلی از طریق خود سرویس ایمیل نیز دسترسی پیدا کرد، اما در صورتی که صندوق ورودی رفته‌رفته شلوغ شود، استفاده از سرویس ابری بسیار منطقی‌تر است.

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.