با لود ناقص تصاویر گوگل چه کنیم؟

+1
+67
1393/11/07 0 65 م.مطلبی

جستجوی تصاویر یکی از مهم‌ترین و پرکاربرد ترین بخش‌های موتور جستجوی گوگل است اما کاربران ایرانی در استفاده از آن مشکلاتی دارند و آن مشکل ناقص لود شدن تصاویر جستجو شده در گوگل است با ما همراه شوید تا راه حل این مشکل را به شما نشان می دهیم.

ممکن است برای شما پیش آمده باشد برای انجام کاری نیاز به عکس داشته باشیداما موتور جستجوی گوگل  مانند برخی دیگر از سرویس های دیگر این شرکت ،برای ما ایرانی ها  قابل استفاده نیست 

برای حل این مشکل ما بصورت غیر مستقیم عمل می کنیم یعنی به جای استفاده است مستقیم از سایت گوگل از آی پی آن استفاده می کنیم

نحوه کار به این صورت است که  ابتدا از منوی‌ استارت، RUN را اجرا کرده، یا کلید میانبر "ویندوز+R" را استفاده کنید. عبارت cmd را در پنجره ی باز شده تایپ کرده و enter را بزنید تا پنجره‌ی cmd برای شما باز شود. در cmd عبارت ping google.com را وارد کرده و enter کنید.

با پینگ ادرس گوگل نتایجی به شما نمایش داده می شود که در بالای این نتایج،  یک IP نوشته شده است (همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید با رنگ قرمز مشخص شده) حال  از این IP به جای آدرس google.com در مرورگر استفاده کنید . حالا  بدون هیچ مشکلی در لود شدن تصاویر، به جستجو بپردازید. برای راحتی کار می‌توانید این IP را بوک‌مارک کنید تا نیاز به وارد کردن دستی آن در هر بار استفاده نباشد.

نکته : در صورتی که بعد از ورود به صفحه‌ی اول گوگل با استفاده از IP بالا، اگر روی گزینه‌ی Image کلیک کنید دوباره به دامنه google.com منتقل خواهید شد. شما ابتدا باید موضوع خود را در کادر صفحه‌ی اول گوگل وارد کنید و سپس در صفحه‌ی نتایج متنی، روی Images کلیک کنید.

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.