افزایش سرعت کامپیوتر برای اجرای بازی

+1
+42
1394/03/01 1 394 م.مطلبی

اجرا بازی های کامپیوتری برای بسیاری از افراد به کار سختی تبدیل شده است چرا که با وجود داشتن سیستمی قوی از نظر سخت افزاری باز هم حس می کنند که بازی ها با سرعت و کیفیت مناسب اجرا نمی شود. بازی های جدید به سرعت بالاتری برای نمایش فریم ها نیاز دارد که اشغال بودن منابع سیستم این سرعت را کاهش می دهد. در ویندوز نرم افزار ها و اعمال غیر ضروری بسیاری وجود دارد که بخش زیادی از منابع سیستم را اشغال می کنید و کارایی سیستم را کاهش می دهد. ما در این آموزش به شما یک راه ساده و موثر برای افزایش سرعت و کارایی کامپیوتر در اجرای بازی ها را آموزش خواهیم داد. در ادامه با ساب سان همراه باشید.

ما در این آموزش از دو نرم افزار Razer Game Booster و Advanced SystemCare 8 استفاده خواهیم کرد.

دانلود Advanced SystemCare

این نرم افزار را می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود کنید .با ورود به لینک زیر روی Free Download کلیک کنید .پس از دانلود آن را نصب کنید و با پایان یافت نصب برنامه را اجرا کنید.

دانلود Advanced SystemCare


Advanced SystemCare 8 اسکن

اجرای Advanced SystemCare 

برنامه را اجرا کنید و سپس روی دکمه scan کلیک کنید .نرم افزار شروع به اسکن کامپیوتر شما خواهد کرد. تا پایان کار اسکن منتظر بمانید.

زمانی که اسکن تمام شد شما دکمه ای "repair" را خواهید دید، که از می پرسد می خواهید کامپیوترتان را تعمیر کنید.روی آن دکمه کلیک کنید این برنامه فایل ها غیر ضروری درون کامپیوتر را حذف کرده و حافظه RAM را آزاد می کند و اعمال غیر ضروری که به CUP فشار  می آورد جلو گیری می کند. دقت کنید که این برنامه را هر هفته یک بار اجار کنید.

 

دانلود Razer Game Booster

این نرم افزار را می توانید از لینک زیر دانلود کنید .با ورود به لینک زیر روی Download Now کلیک کنید .پس از دانلود آن را نصب کنید و با پایان یافت نصب برنامه را اجرا کنید.

دانلود Razer Game Booster


Game Booster

اجرای Razer Game Booster

این برنامه در زمان اجرا برای نخستین بار از شما می خواهید که یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.ایمیل و یک رمز عبور وارد کنید و روی CREATE ACCOUNT کلیک کنید.

ایجاد حساب کاربری جدید در Razor Game Booster

پس از ایجاد حساب کاربری با ایمیل و رمز عبور خود به برنامه وارد شوید. (LOGIN)

برنامه شروع به اسکن بازی های نصب شده روی کامپیوتر می کند.

انتخاب بازی برای اجرا Razor Game Booster

پس از پایان اسکن روی آیکن بازی مورد نظر کلیک کنید تا بازی اجرا شود .Game Booster در زمان اجرای بازی کامپیوترتان را برای بهترین عملکرد بهینه سازی می نماید.

 

دیدگاه ها (1)

  • Reza

    +1
    +7

    سلام من هرچی ایمیلو جیمیلو میزنم میگه غلطه و بعد میگه قفل شده لطفا کمک کنید

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.