آموزش Backup گرفتن از مخاطبین در آیفون

+1
+53
1394/02/01 0 4659 ش.روستایی

همانطوری که می دانید برای گرفتن بکاپ از Contacts ها در آی دیوایس ها روش های مختلفی وجود دارد که هر یک به پیش نیاز هایی بستگی دارند. از روش های پیشنهادی اپل گرفته (استفاده ازiTunes) تا روش های دسترسی به Contact ها در گوشی های جیلبریک شده (نرم افزار های جانبی)

اما در این روش شما نه نیاز به یک گوشی جیلبریک شده دارید و نه نیاز به سینک از طریقiTunes.

1- ابتدا نرم افزار My Contacts Backup را از طریقiTunes گوشی دانلود کرده و نصب نمایید.

2-کلید Backupرا  انتخاب کنید.(با انتخاب این گزینه از تمام شماره ها، آدرس های اینترنتی، تاریخ تولدها، ایمیل ها ،تصاویر و هرچه که در  Contacts گوشی خود بکاپ گرفته و آن را به آدرس ایمیل خود ایمیل کنید.

 my contacts backup backup button

 
3-شماره های ذخیره شده شما در قالب یک فایل VCF (و در صورت انتخاب به صورت یک فایل CSV نرم افزار Excel) به ایمیل شما ارسال میشود و شما با دانلود آن می توانید از فایل مورد نظر در نرم افزار های مختلفی نظیر Windows Contact ، Microsoft Outlook و … و همچنین Contacts Book های ایمیل هایتان مانند یاهو ،جیمیل، هات میل و … استفاده نمایید.
 
 
my contacts backup
 
4- برای وارد کردن دوباره شماره ها به Contacts آی دیوایس جدیدتان می بایست ایمیل مورد نظر (فایل VCF) را در دستگاهتان باز کنید و  گزینه Add All … Contacts را انتخاب کنید تا دوباره همه شماره ها وارد گوشی شما شوند.
 
my contacts backup
 
شما می توانید این برنامه را به دو صورت رایگان (با محدودیت ذخیره ۵۰۰ شماره) و به صورت پولی (نسخه Pro بدون محدودیت) از طریق آیتونز دانلود نمایید.
 
 
 
 
 

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.