آموزش کامل اینستاگرام-بخش اول

+1
+54
1394/02/22 0 733 ش.روستایی

در هنگام نگارش این متن اینستاگرام در نسخه‌ی 6.21.0 می باشد.

گزینه های اصلی نرم افزار اینستاگرام :

گزینه‌ی اول: آموزش نرم افزار اینستاگرام

این گزینه مربوط به بخش اصلی برنامه می باشد و عملکرد آن مانند Home Page فیسبوک می باشد. و پست‌های ارسال شده توسط اشخاصی که آن‌ها را فالو کرده‌اید در این بخش به نمایش گذاشته می‌شوند.

گزینه دوم: آموزش نرم افزار اینستاگرام

 این گزینه بخش جستجوی اینستاگرام می باشد.

با کلیک روی گزینه‌ی ذره‌بین، به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که عکس‌ها و ویدئوهایی به صورت اتفاقی از حساب‌های اینستاگرام به شما نمایش داده می‌شوند. این انتخاب‌ها بر اساس علایق شما صورت می‌گیرد، به این معنا که اینستاگرام افراد فالو شده توسط شما را آنالیز می‌کند و بر اساس آن، پیج‌ها و پست‌هایی که ممکن است برای شما جالب باشد را نمایش می‌دهد. این امر در دو برگه جداگانه صورت می‌گیرد. در تب Photo عکس‌های اتفاقی، و در تب People پیج‌های متفاوت را مشاهده خواهید کرد. در همین بخش با کلیک بر روی کادر جستجوی بالا، با دو بخش متفاوت رو به رو خواهید شد. بخش Users و Hashtag. اگر کلمه‌ی جستجو شده (برای مثال Car) در بخش اکانت‌ها جستجو شود، صفحه‌های مربوط به آن، و اگر همین کلمه در بخش هشتگ‌ها جستجو شود نیز تمامی عکس‌های مرتبط با موضوع جستجو شده‌، برای شما به نمایش در خواهد آمد. در این بخش عکس مورد نظر می‌تواند از پیجی کاملا متفاوت یا حتی یک پروفایل شخصی باشد.

آموزش نرم افزار اینستاگرام

 

گزینه‌ی سوم :آموزش نرم افزار اینستاگرام

 این گزینه بخش مدیریت اعلان‌هامی باشد. این بخش همانطور که در تصویر  نیز مشخص است شامل دو برگه جداگانه با عنوان You و Following است.

 بخش You :

در این بخش اگر کسی برای شما درخواست دوستی بفرستد، عکس شما را لایک کند یا برایتان کامنت بگذارد به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

you در رمافزار اینستاگرام

بخش Following:

در این بخش می‌توانید اطلاعات مختصری از افرادی که آن‌ها را فالو کرده‌اید پیدا کنید.

در این بخشها متوجه می شوید که چه کسی عکسهایتان را لایک کرده و چه صفحه‌ای را Follow کرده است.

بخش فالو نرم افزار اینستاگرام

 نحوه‌ی کارکرد:

با باز کردن اینستاگرام در صورتی که اعلان جدیدی برای شما وجود داشته باشد، یک نقطه نارنجی رنگ روی این گزینه ظاهر می‌شود تا به شما این موضوع را اطلاع‌رسانی کند.

گزیه چهارم : پروفایل در اینستاگرام

این گزینه پروفایل شخصی شما می باشد که شامل  تمامی عکس‌ها و ویدئوهایی که ارسال کرده‌اید است.

 

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.