آموزش کامل استفاده از Do Not Disturb در Iphone و Ipad

+1
+70
1394/02/01 0 240 ش.روستایی

Do Not Disturb :

این گزینه امکان سایلنت کردن تماسها، هشدارها و  Notifications آیفون را برای شما فراهم میکند، شما میتوانید این قابلیت را طبق زمان بندی خاص فعال یا غیر فعال نمایید. 

در این آموزش با تمامی امکانات Do Not Disturb آشنا خواهید شد و نحوه استفاده از آن را خواهید آموخت. پس با ساب سان همراه باشید.

 قابلیت Do Not Disturb را میتوانید هم از طریق اپلیکیشن Setting و هم از طریق پنل Control Center را فعال یا غیر فعال کنید. 
 

فعال و غیر فعال کردن Do Not Disturb:

 
از کنار کلید HOME آیفون دست خود را به بالا بکشید، تا پنل Control Center فعال شود. آیکون ماه مانند را در بالای پنل لمس کنید تا گزینه Do Not Disturb فعال شود. هنگامی که این گزینه فعال باشد در نوار ابزار بالای آیفون آیکون ماه به نمایش در می آید. 
 

 

1-   Settings را انتخاب کنید . 

2-گزینه Do Not Disturb را از منو تنظیمات انتخاب نمایید. 

3- برای فعال کردن این قابلیت Do Not Disturb به صورت خودکار، در یک زمان مشخص گزینه Scheduled را فعال نمایید. 

4-گزینه From/To را انتخاب کنید و ساعت شروع و پایان کار این قابلیت را انتخاب نمایید. از قسمت بالای صفحه سمت چپ روی گزینه Do Not Disturb را لمس کنید تا به صفحه قبل بازگردید. 

do not disturb

5-گزینه Allow Calls From راانتخاب نمایید تا وارد صفحه جدید شوید، در این صفحه میتوانید با  انتخاب گزینه EveryOne ، No One و Favorites یا سایر گروه هایی که در نرم افزار Contact ساخته اید به افراد یا گروه های مختلف امکان تماس دهید.  تماس از گروه فعال شده سایلنت نخواهد شد. شما همچنین امکان فعال کردن تماس های تکراری را دارید، اگر گزینه Repeated Calls فعال شود، تماس دوم از یک شخص در سه دقیقه سایلنت نخواهد شد.  در قسمت SILENCE شما همچنین میتوانید انتخاب کنید که قابلیت Do Not Disturb زمانی فعال شود که دستگاه آیفون شما قفل است، یا به صورت همیشگی فعال باشد. 

do not disturbos

 

 

 

 

+1
+70


*شما دوستان گرامی در صورتی که سوال و یا نظری در مورد این آموزش دارید ، میتوانید در بخش دیدگاه ها، آن را بیان کنید .
* همچنین شما می توانید به سوالات کاربران دیگر پاسخ دهید واطلاعات و تجربیات خود را درباره این موضوع با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.