آموزش پخش فیلم و آهنگ در ایکس باکس 360

+1
+50
1394/06/01 1 2054 ش.روستایی

ایکس باکس ۳۶۰ و بقیه کنسول های نسل ۷ و ۸ تنها کنسول بازی نیستند ، شما در پلی استیشن و ایکس باکس می توانید خیلی کارها انجام دهید که دیدن فیلم و پخش موزیک یکی از این کارهاست.

ایکس باکس ۳۶۰ تقریبا از اکثر فرمت های ویدئویی رایج پشتیبانی می کند، فرمت هایی مثل AVI ، MP4 , divx , wmv , mov


پخش فیلم و آهنگ در ایکس باکس ۳۶۰ – فلش مموری

 فلش مموری که فیلم یا آهنگ مورد نظرتان در آن وجود دارد را به پورت USB در جلو یا عقب ایکس باکس ۳۶۰ بزنید، وقتی فلش مموری به ایکس باکس ۳۶۰ وصل  شود چراغ فلش روشن میشود و این یعنی فلش به درستی وصل شده است. حالا تنها کاری که می کنید این است که از منوی ایکس باکس به قسمت Music رفته و  وارد My Music Apps بشوید .

در ایکس باکس music

 music player را انتخاب کنید. سپس پنجره ای همانندشکل نمایان می شود که شما باید منبع یا Source را انتخاب کنید. روی Portable Device رفته و دکمه A را بزنید. اگر هم قصد تماشای فیلم در ایکس باکس ۳۶۰ از طریق فلش مموری را دارید باید همین مراحل را فقط در قسمت Video بروید.

پخش موسیقی در ایکس باکس

حال از  فلش مموری مورد نظر  هر آهنگ یا فیلمی که می خواهید را انتخاب کنید .


پخش فیلم و آهنگ در ایکس باکس ۳۶۰ – DVD

اگر CD یا DVD موزیک یا فیلم سینمایی را داخل ایکس باکس ۳۶۰ بگزارید، اگر به طور پیش فرض قابل نمایش باشد که در قسمت پیش نمایش فقط با زدن دکمه A روی دسته ایکس باکس می توانید فیلم را ببینید . اگر به این روش نشد به قسمت Music و یا Video رفته و همانند مراحل فلش مموری عمل کنید .

ویدئو در ایکس باکس

 source را انتخاب کنید . شما برای اجرای فیلم یا موزیک از طریق CD یا DVD در ایکس باکس ۳۶۰ باید گزینه Current Disk را انتخاب کنید .

پخش فیلم در ایکس باکس

به همین سادگی شما می توانید از ایکس باکس ۳۶۰ خود به عنوان مدیاپلیر نیز استفاده کنید .

دیدگاه ها (1)

  • Shayan

    +1
    +66

    سلام من فلشو میزنم هیچ کدوم از چیزایی ک تو فلش هست و نمیاره چیکار کنم تا بیاره؟

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.