آموزش قراردادن رمزعبور برای برنامه‌های ویندوزفون( App Locker )

+1
+53
1393/12/02 0 22 ش.روستایی

در این آموزش اپلیکیشن رایگان  App Locker برای ویندوزفون را به شما معرفی می کنیم که به شما امکان قرار دادن رمز‌عبور بر روی اپلیکیشن‌ها را، برای جلو گیری از دسترسی افراد دیگر به اطلاعات شخصی‌تان می‌دهد.

اکثر افراد روی  گوشی‌های هوشمند خود اطلاعاتی شخصی فراوانی دارند از اپلیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی گرفته تا نرم‌افزارهای ثبت عکس و یادداشت . با وجود این اطلاعات مهم در گوشی‌ هوشمند، که اکثر آن‌ها نیز فایل‌های شخصی به حساب می‌آیند، نیاز به راه های برای حفظ امنیت آن‌ها وجود دارد که یکی از این راه های قرار دادن رمز‌عبور بر روی اپلیکشین ها است. App Locker یکی از این اپلیکیشن‌ها در سیستم های ویندوزفون است که به طور کاملا رایگان قابل استفاده است و به شما این قابلیت را می‌دهد تا روی هر اپلیکیشنی که مایل بودید رمز‌عبور قرار دهید و از عدم دسترسی دیگران به اپلیکیشن‌هایی نظیر توئیتر،اینستاگرام یا حتی گالری‌عکس خود مطمئن شوید.

نحوه‌ی استفاده از برنامه بسیار ساده است. فقط کافی است تا وارد برنامه App Locker شده و  اپلیکیشن‌های مورد نظرخود را انتخاب کنید سپس اقدام به تعیین رمز‌عبور و سپس فعال کردن برنامه کنید. بعد از این مراحل هرگاه که روی کاشی برنامه در صفحه‌ی استارت کلیک کنید قبل از ورود به برنامه با درخواست کلمه‌ی‌عبور مواجه خواهید شد.

ویژگی‌های مهم App Locker:

  • محیط کاملا ساده
  • رایگان بودن تمام امکانات برنامه
  • عدم وجود تاخیر در نمایش صفحه‌ی درخواست رمز‌عبور

 برای دانلود این اپلیکیشن از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود از ویندوزفون استور

 

دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.