آموزش حذف نوار عنوان در مرورگر FireFox

+1
+41
1394/03/17 0 553 ش.روستایی

 در مرورگر کروم نسخه دسکتاپ و حتی بسیاری از مرورگرهای گجت‌های همراه، فهرست تب‌های مرورگر در بالاترین بخش مرورگر مشاهده می‌شود و در ادامه نیز محتوای صفحات باز شده در مرورگر به چشم می‌خورد.

البته مواردی نیز وجود دارد که ممکن است عنوان مرورگر، نوار بوک‌مارک‌ها و... را در خود جای دهد. یکی از این موارد در مرورگر محبوب کاربران یعنی فایرفاکس قابل مشاهده است. در این مرورگر چنانچه منوی مرورگر فعال باشد، ابتدا نوار عنوان مرورگر را مشاهده می‌کنید و در ادامه منوی مرورگر و پس از آن فهرست تب‌های فعال برای شما به ‌نمایش درمی‌آید.

اگر جزو کاربرانی باشید که محیط کاربری مرورگر به سبک کروم را می‌پسندید، اما استفاده از فایرفاکس را به کروم ترجیح می‌دهید، می‌توانید با استفاده از روش زیر، تب‌های فایرفاکس را نیز به بالاترین بخش مرورگر انتقال داده و نمایش همه گزینه‌های مزاحم را غیرفعال کنید:

1 ـ از بالا سمت راست مرورگر، روی آیکون منوی اصلی که به ‌شکل سه‌ خط افقی است کلیک کرده و در انتهای منو روی Customize کلیک کنید. (می‌توانید روی آیکون منوی اصلی، نوار ابزار یا بخشی خالی از نوار آدرس کلیک راست کرده و گزینه Customizeرا انتخاب کنید)

آموزش حذف نوارعنوان در مرورگر fire fox

2 ـ در پنجره‌ شخصی‌سازی، از پایین سمت چپ روی گزینه ‌Show/ Hide Toolbars کلیک کرده و علامت چک‌ مارک گزینه‌های Menu Bar، Bookmarks Toolbar را غیرفعال کنید.

آموزش حذف نوار عنوان در مرورگر fire fox

آموزش حذف نوارعنوان در مرورگر فایرفاکس

3 ـ روی گزینه‌ Title Bar نیز کلیک کنید تا به ‌حالت غیرفعال تغییر وضعیت دهد.

آموزش حذف نوارعنوان در مرورگر fire fox

4 ـ اکنون فهرست تب‌های مرورگر فایرفاکس نیز به بالاترین بخش ممکن منتقل شده و می‌توانید از وبگردی بدون گزینه‌های مزاحم لذت ببرید.

+1
+41


*شما دوستان گرامی در صورتی که سوال و یا نظری در مورد این آموزش دارید ، میتوانید در بخش دیدگاه ها، آن را بیان کنید .
* همچنین شما می توانید به سوالات کاربران دیگر پاسخ دهید واطلاعات و تجربیات خود را درباره این موضوع با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.