آموزش بلاک کردن شماره تلفن در آیفون Calls, Messages, FaceTime

+1
+33
1394/01/29 0 338 ش.روستایی
 
 شاید مشکلی که امروزه خیلی از کابران با آن روبرو باشند این است که چگونه از دست افردی مزاحم و یا اسپم های تبلیغاتی در امان باشند.شما میتوانید با بلاک کردن شماره تلفن در آیفون دیگر از شماره های مزاحم در امان باشید
 

توجه: در این روش شما باید شخصی را که میخواهید بلاک کنید در کانتکت های خود داشته باشید.

بلاک کردن تماس در آیفون و آیپد:

ابتدا به منو به Settings بروید سپس یکی از گزینه های Phone, Messages,  FaceTime را انتخاب کنید،  در قسمت پایین این بخش گزینه Blocked را انتخاب کرده و سپس Add New را بزنید و حال از بین کانتکت های خود فردی را که میخواهید بلاک شود را انتخاب کنید.

bloc list settings app

 

بلاک کردن تماس های تلفنی که در مخاطبین شما نیستند:

 

– در قسمت منو بار هوم اسکرین Phone را انخاب کنید و تب Recent Calls  را انتخاب کنید سپس بر روی علامت تعجب کنار هر تماس با نام Info button کلیک کنید حال گزینه Block this Caller را انتخاب نمایید.
 
block list phone ipad iphone
 

بلاک کردن تماس از طریق FaceTime:

 
 برنامه FaceTime را باز کنید و سپس  تب  Recent Calls را انتخاب نمایید و بعد گزینه Info button را انتخاب کنید و  درآخر گزینه Block this Caller را انتخاب کنید تا شخص مورد نظر بلاک شود.
 
 

بلاک کردن در iMessage در آیفون و آیپد:

 
– برنامه Messages را انتخاب کنید و  بر روی تب کانورسیشن های شما و شخص مورد نظر کلیک کنید و مطابف تب Contacts  را انتخاب کنید  سپس گزینه Info button  را بزنید و در آخر   گزینهBlock this Caller را انتخاب نمایید تا شخص مورد نظر بلاک شود.
 
block list messages iphone ipad

 

+1
+33


*شما دوستان گرامی در صورتی که سوال و یا نظری در مورد این آموزش دارید ، میتوانید در بخش دیدگاه ها، آن را بیان کنید .
* همچنین شما می توانید به سوالات کاربران دیگر پاسخ دهید واطلاعات و تجربیات خود را درباره این موضوع با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


دیدگاه ها (0)

ارسال دیدگاه ها

Image CAPTCHA
حروف نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.